Hakkımızda

HAKKIMIZDADurupa Makine

Yüksek kalite malzemeler kullanarak yaptığımız makinaları uzun süre sorunsuz şekilde kullanmanız için tasarlıyoruz. İstediğiniz özelliklerde makinalar üretip sizin kapasitenizi arttırıyoruz.

Image

Firmamız 35 yılı aşkın süre özel amaçlı makine imalatında kazandığı bilgi birikimi ve deneyim ile birlikte "Kağıt Sektörü Makineleri" alanında uzmanlaşmıştır.

Portföyümüzde çok çeşitli Kağıt Dilimleme , Laminasyon, Ebat Kesim ve Mihver Boru Hatları gibi makineler standart olarak üretilmekte olup, "Özel Firesiz Kapı Dolgu Peteği veya Çoklu - Bobinden Mukavva Üretim Tesisleri" gibi özel tesisler ile farklı sektörlere uyarlanmış özel çözümler de bulunmaktadır.

Ayrıca çeşitli sektörler için Özel Amaçlı Makine İmalatı" hizmetimiz ile , numune üründen veya isteklerinizden yola çıkarak özel makineler üretebilmekteyiz.

Müşterilerimize Kalite odaklı hizmet vermemizin yanında , hızlı servis ve yedek parça temini ile de fark yaratıyoruz. İşini "Kalite" li makineler ile desteklemek isteyen müşterilerimiz ile çalışmaktan mutluluk duyarız.

DURUPA MAKİNE Vizyonumuz

Neden Biz ?

Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için Çalışıyoruz
Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işleme hizmeti ,hızlı cevap veren bir işletme olmak Amacımız
Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırıyoruz.
Sektördeki yeniliklere öncü bir olmaya çalışıyoruz ve Sürekli Kendimizi Yeniliyoruz.

 

0
Employes Working
0
House Plains
0
Paiting Services
0
Happy Families